Kredyty mieszkaniowe, hipoteczne

Szukaj:


Najlepiej jest przenieść kredyt hipoteczny do mBanku

Dzięki ofercie refinansowej w mBanku, Klienci mogą znacznie obniżyć wysokość miesięcznej raty zaciągniętego w innym banku kredytu hipotecznego.

W rankingu opublikowanym przez Gazetę Prawną (GP, 3.08.2007, „Przeniesienie kredytu do innego banku nie zawsze się opłaca”), opracowanym przy współpracy z firmą Goldenegg, kredyt refinansowy mBanku został uznany za najkorzystniejszy.

Według autorów rankingu refinasując kredyt hipoteczny należy przede wszystkim zwrócić uwagę na nowe oprocentowanie. mBank oferuje najniższe oprocentowanie i dzięki temu najwyższą różnicę między starą a nową ratą. W przypadku przenoszenia kredytu zaciągniętego w wys. 450 tys. PLN (wartość nieruchomości 500 tys. PLN) na okres 25 lat, w CHF, spłacanego w ratach równych, z marżą 2,2 (czyli obecnie oprocentowanie na poziomie 4,9%) – w pierwszym roku po przeniesieniu Klient zaoszczędzi miesięcznie aż 444 PLN (a w kolejnych 346 PLN). Co więcej mBank, nie pobiera dodatkowych opłat za ubezpieczenie pomostowe, ubezpieczenie niskiego wkładu własnego oraz za wpis nowej hipoteki.

Kredyt refinansowy w mBanku to oferta przeznaczona na spłatę kredytu mieszkaniowego lub na spłatę kredytu hipotecznego w ramach kredytu konsolidacyjnego.

Szanując czas naszych Klientów cały proces przyznania kredytu refinansowego trwa w mBanku 24h – a to dzięki minimum formalności, jakie musi spełnić Klient, aby skorzystać z naszej oferty. Uruchomienie zobowiązania następuje w ciągu maksymalnie 3 dni. Staramy się, aby wszystkie procesy w mBanku były przejrzyste i przyjazne Klientowi - mówi Przemysław Sieradzki, kierujący Wydziałem Planów Finansowych mBanku.

Zalety kredytu refinansowego

  • korzystne oprocentowanie 3,60% w CHF, 5,71% w PLN,
  • brak opłat związanych z prowizją bankową, ubezpieczeniem pomostowym oraz ubezpieczeniem niskiego wkładu,
  • minimum formalności,
  • brak wymaganego wkładu własnego – kredytowanie do 100% wartości zabezpieczenia hipotecznego,
  • możliwość refinansowania kwoty pierwotnie zaciągniętego kredytu,
  • szybki proces – decyzja kredytowa wydawana jest w przeciągu 24h, a uruchomienie środków będzie mogło nastąpić w 4 dni robocze od złożenia kompletnego wniosku kredytowego,
VN:F [1.8.1_1037]
Ocena: 0.0/10 (0 głosy)

Dodaj opinię:Teraz marża 0,95% w PLN w Nordea. Sprawdź!
video komentarz
Inteligo

Poradnik kredytowy

Partnerzy

Na forum kredytów mieszkaniowych i hipotecznych

Najtańszy kredyt mieszkaniowyNajtańszy kredyt mieszkaniowy
Dowiedz się jak obniżyć ratę kredytu mieszkaniowego oraz jak spłacić kredyt przed terminem wykorzystując system opracowany przez analityka bankowego...


Partnerzy Portalu Finansowego e-Banki